Zasięg sprzedaży PDF Drukuj Email

zakresy raportuRaport jest wykonywany dla podanego roku. Zakres raportu można zawęzić do podanych grup towarów i wydziałów / biur handlowych.

raportPodstawowa tabela zawiera ranking państw i sprzedaż w nich, podzieloną na miesiące wybranego roku. Na drugim poziomie szczegółowości znajduje się ranking miast w wybranym państwie (opracowana jest kompletna baza większych miast polskich - w przygotowaniu są bazy miast pozostałych państw Europy). Uszczegółowienie stanowi ranking odbiorców z danego miasta i okolic.

mapa zasięguDostępne są dwie mapy zasięgu sprzedaży: Europy i Polski. Wielkość sprzedaży przedstawiana jest za pomocą kół lub słupków. Przy użyciu przycisku można wyświetlić mapę sprzedaży dla Polski, gdzie kołami o różnej średnicy zaznaczona jest sprzedaż w poszczególnych miastach: im większa jest sprzedaż tym większa jest średnica koła. Do odpowiedniego wyskalowania wielkości kół służy suwak w pasku narzędzi. Dostępny jest też widok "obecność", który pokazuje wszystkie miejscowości w których miała miejsce sprzedaż, bez względu na jej wielkość. Mapę można wydrukować bądź zapisać do pliku.

odbiorcy z danego miastaNajechanie kursorem myszy na środek koła związanego z miejscowością powoduje wyświetlenie nazwy tej miejsowości i obrotu w niej osiągniętego. Kliknięcie otwiera okno z tabelą, zawierającą ranking firm z danej miejscowości.

mapa EuropyPodobnie jest z mapą Europy tb_eu. Kliknięcie nazwy państwa otwiera ranking pochodzących z niego firm.

 
Free template 'Feel Free' by [ Anch ] Gorsk.net Studio. Please, don't remove this hidden copyleft!